Техніка на всі випадки життя

Наша місія
Портал призначений для полегшення налагодження співпраці між орендодавцем і орендарем техніки на одному інтернет майданчику.
Mission Module
Орендодавцю
це вигідно
1
Підвищити прибутковість кожної одиниці техніки
Орендуючи свою техніку тим, хто в ній зацікавлений, коли вона не використовується Вами, Ви скорочуючи тим самим термін окупності. Ваші машини повинні працювати!
2
Тільки Вам вирішувати, кому орендувати і за яку ціну
Ваша техніка - Ваші умови. Створіть насичений і унікальний профайл для вашої техніки. Додайте якісні / реальні фотографії, і Ваша техніка запрацює з новою силою.
3
Економте ваш час
Працюючи з одним ресурсом Ви економите свій час на пошук нових клієнтів, концентруючи свою увагу на якості послуг, що надаються.
4
Прийшов - спробував - купив
Хочете оновити парк? Знайти покупця буде легше, якщо надати йому можливість випробувати Вашу техніку в справі. Техніка працює поки стоїть на продаж!
1
1
2
2
3
3
4
4
Орендарю
це зручно і легко
1
Абсолютно безкоштовний, необмежений доступ до пропозицій на ринку
Маючи доступ до всіх пропозицій, Ви вибираєте те, що Вам підходить - по потрібній Вам ціні!
2
Високотехнологічний парк у Вас під рукою
Складні технологічні процеси більше не вимагають капітальних інвестицій. Вести ефективну господарську діяльність стало легко!
3
Все, що Вам необхідно - в одному місці
Не залежно, в який час з'явилася потреба в тій чи іншій техніці - у Вас завжди під рукою доступ до бази даних з пропозиціями
4
Кваліфікований штат
Більше не потрібно переживати про штат операторів дорогих машин - скористайтеся послугами професіоналів у Вашому регіоні.
Продвижение сайта